Czech English

Nabízené pracovní pozice

Do týmu F-nadace a Strategického nadačního fondu, hledáme vhodné kandidáty na následující pozice:

IT SPRÁVCE A PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ v F-nadaci

Hledáme kolegu do týmu nadace na pozici IT správce a projektového vedoucího.

V kombinované roli IT správce a projektového vedoucího nabízíme místo na plný úvazek.

Náplň práce: správa systému Office 365 a G-Suite, webová administrace, správa databázových systémů, implementace CRM, vedení projektu Nehemiáš  (crowdfunding).

Motivační dopis a životopis zasílejte prosím do 31. 10. 2018 Janu Kuklínkovi, na e-mail: jan.kuklinek@f-nadace.cz

Kontaktní osoba: Pro více informací o nabízené pozici, kontaktujte Jana Kuklínka, na tel. čísle: 605 264 446

DIGITAL MEDIA LEADER

Hledáme nového pracovníka na plný úvazek na pozici výkonného ředitele.

Náplň práce: Výkonný ředitel, zásadní podíl na vytvoření strategie pro křesťanskou internetovou platformu s atraktivním obsahem a strategie pro integraci a správné sestavení existujícího multimediálního obsahu a nástrojů pro sdílení, vytvoření sítě partnerů.

Předpoklady: aspoň 5 let působení ve střední/velké korporaci nebo v samostatném podnikání, zkušenosti s vedením a ideálně i sestavováním týmu. Motivační dopis a životopis zasílejte na email ivanskalka55@gmail.com.

Kontaktní osoba: Pro více informací o inzerované pozici kontaktujte Ivana Skalku, ředitele Strategického nadačního fondu, tel 602 514 676.