Czech English

Nabízené pracovní pozice

Do týmu F-nadace a Strategického nadačního fondu, hledáme vhodné kandidáty na následující pozice:

DIGITAL MEDIA LEADER

Hledáme nového pracovníka na plný úvazek na pozici výkonného ředitele.

Náplň práce: Výkonný ředitel, zásadní podíl na vytvoření strategie pro křesťanskou internetovou platformu s atraktivním obsahem a strategie pro integraci a správné sestavení existujícího multimediálního obsahu a nástrojů pro sdílení, vytvoření sítě partnerů.

Předpoklady: aspoň 5 let působení ve střední/velké korporaci nebo v samostatném podnikání, zkušenosti s vedením a ideálně i sestavováním týmu. Motivační dopis a životopis zasílejte na email ivanskalka55@gmail.com.

Kontaktní osoba: Pro více informací o inzerované pozici kontaktujte Ivana Skalku, ředitele Strategického nadačního fondu, tel 602 514 676.